Новости

29.06.2015

LAST MINUTE - ГРЦИЈА


LAST MINUTE - ГРЦИЈА

ТЕРМИНИ: 04.07 ; 05.07 & 07.-7.2015

1. PARALIA - villa MANOS - 1/3 std - смена 04.07. - 199 EUR - НАЕМ за 7 ноќи

2. LEPTOKARIA - villa ELENA - 1/3 std - смена 04.07. - 199 EUR - НАЕМ за 7 ноќи

3. KALITEA - villa DIMITRA - 1/3 std - смена 05.07. - 239 EUR - НАЕМ за 7 ноќи

4. LEFKADA - NIDRI - villa AFRODITI - 1/2 std - смена 07.07. - 259 EUR - НАЕМ за 7 ноќи

5. LEFKADA - NIDRI - villa VOULA - 1/2 std - смена 07.07. - 259 EUR - НАЕМ за 7 ноќи

повеќе

28.05.2015

КАЛИТЕА - ЛЕТО 2015


КАЛИТЕА е идеално место за патници кои сакаат да уживаат во кристално чистата вода и белата песок на плажата која скоро секоја година е наградувана со плаво знаменце. Калитеа сместена во прекрасната околина опкружена со борови дрва Ви овозможува да уживате во многубројните таверни, кафе барови, бутици,  дискотеки и ноќни клубови 

повеќе

17.04.2015

НАЈЕВТИНИ АВИОКАРТИ СО Wizzair


Wizzair е нискобуџетна компанија со одличен квалитет која благодарение на  нашите усилби  за отворање на нашето небо почнува да оперира на 8  дестинации со неверојатни цени..

повеќе